تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
 سئو سایت را از نظر کلمات دارای اهمیت و مقاله ها مو جود در صفحه ها وب باصرفه مینماید

بهینه‌سازی موتور کاوش ( SEO ) و تبلیغات در گوگل ( گوگل AdWords ) اجزای حیاتی بازاریابی موتور جستجو ( SEM ) میباشند و در بین ارزشمندترین ابزارها در طول اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال می‌باشند . انگیزه آن ها ایجاد نتایجی برای سایت از دید ترافیک و نرخ تبدیل ( conversions ) است . آن‌ها دارای تفاوت‌ها و شباهت‌هایی هستند و موقعیت‌هایی وجود دارد که باید از آنان با نیز یا این که به طور جداگانه بر طبق هدف ها کسب و کار و بازاریابی خویش استفاده فرمائید . با وجود داشتن انگیزه شبیه , این دو ابزار با روشی کاملا مختلف فعالیت می نمایند , بنابراین این سؤال پیش میاید که کدام یک از آن ها کارآمد است؟ و کدام یک برای بازاریابی و کسب و کار خوب تر است؟ پیرو به تشریح تفاوت بین سئو و AdWords و نیز مزایای سئو در قبال AdWords اشاره میکنیم .
سئو چیست؟

سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو روند قرار دادن حضور وب سایت یا این که نوشته بر روی صفحه های وب است و با انجام این کار موتورهای کاوش مثل گوگل علاقه‌مندی بیشتری به تارنما شما خواهند داشت . سئو وب سایت را از حیث لغت ها حساس و مقاله ها مو جود در صفحه های وب باصرفه مینماید . با بهینه‌سازی این اجزا موتورهای جستجو تارنما شمارا میشناسند و در جایگاه در آغاز بر روی نتایج جستجو قرار می دهند .

فرآیند سئو

به خاطر داشته باشید یوزرها اینترنت , وب را برای تولید ها یا خدمات متبوع جستجو می کنند و اطلاعات از روش موتورهای کاوش به دست می‌آید . متوسط یوزرها وب طولانی تر از 20 برگه اول نتایج مطرح شده به وسیله موتور کاوش را کاوش نمیکنند . سئو می تواند به شدت فیض وبسایت‌ها را ارتقا دهد به این برهان که باعث قرار به چنگ آوردن وبسایت‌ها در موقعیت‌های اول بر روی کاغذ نخستین موتور کاوش برای کلمه ها اصلی دارای ربط به تولیدها یا خدمات آن ها می شود . بدین ترتیب تارنما با انجام فرآیند ضروری سئو جايگاه بهتری بر روی صفحه نتایج موتور جستجو پیدا خواهد کرد . پروسه سئو مشتمل بر متدهای مختلفی به خواسته بهینه‌سازی لیست‌دهی سایت برای به چنگ آوردن ربته‌بندی بالاتر کاغذ بر روی موتورهای جستجو است . اگر وبسایت شما از طریق موتورهای جستجوی متعدد لیست نشده است فرصت‌های کسب و کار نو را از دست داده اید , وب 24 با تحلیل موقعیت تارنما شما و نظارت رقبا به صورت تضمینی شمارا به کاغذ اول گوگل خواهد آورد . برای کسب داده ها بیشتر به ارتقاء وب سایت در گوگل رجوع‌کنید . ( مقالات مربوط به مسئله سئو : سئو چه میباشد )
تبلیغات در گوگل ( گوگل Adwords ) چیست؟

گوگل Adwords یکی دیگر از آیتم بازاریابی اینترنتی برای تبلیغات است که توانمند می‌سازد شما تبلیغات خویش را بر روی کاغذ نتایج بالای جستجو بر روی گوگل همچنین دیگر وبسایت‌های وابسته ( affiliate ) قرار دهید . گوگل Adwords یک پلتفرم تبلیغاتی وابسته به گوگل است که تبلیغ کنندگان میتوانند از این پلتفرم برای قرار دادن تبلیغات خود در صفحه های نتایج جستجوی گوگل , محصول ها گوگل ( یوتیوب , جی میل و غیره ) و هزاران سایت دیگر که مشارکت در برنامه AdWords دارند تحت عنوان چاپ کننده ( Google Adsense ) سود نمایند . تحت عنوان تبلیغ کننده میتوانید پرداخت را در زمانیکه شخص بر روی تبلیغ شما کلیک میکند ( پرداخت به ازای کلیک یا این که CPC ) یا این که در زمانیکه افراد تبلیغ شمارا می‌بینند ( CPM یا پرداخت به ازای هزار مشاهده ) گزینش فرمائید . سیستم کلی تبلیغات در گوگل ( Adwords ) مثل یک مزایده بزرگی کار مینماید که تبلیغ کنندگان برای مکان‌های تبلیغات موجود یا این که در اختیار رقابت میکنند .

آموزش سئو تبلیغات در گوگل

کلمات اصلی که در موتور جستجو وارد میگردد تبلیغات شما مثل نتایج جستجوی طبیعی نشان داده خواهد شد . بازدیدکننده بر روی تبلیغ شما کلیک کرده و به صورت بی واسطه به سایت شما برده می شود . تبلیغ کننده هر توشه که شخصی کلیک بر روی تبلیغ می نماید پرداخت خواهد کرد . تبلیغ شاید به طور یک متن , تصویر , کلیپ و گوشی باشد و نیز تبلیغ معمولا در پیروز یک خط تیتر , دو خط توصیف از خدمات یا این که کالای شماست . در لحاظ داشته باشید که تبلیغات در گوگل کار تخصصی محسوب می شود و شما از دو طرز میتوانید این کار را انجام دهید : خودتان از روش پنل گوگل ادوردز و شارژ حساب با پرداخت های بین المللی کمپین ایجاد فرمائید یا این که اینکه کار را از روش ارائه پیشنهاد به کمپانی هایی که در این مورد فعال هستند انجام دهید . در تمام دنیا , پیشنهاد می شود که در شرایطی که تخصص و اطلاعات کاملی دراین مورد ندارید خوب تر است کار را به کمپانی هایی که متخصص این کار می‌باشند واگذار نمایید , زیرا در چنین حالتی با بودجه کمتر فیض بهتری دریافت خواهید کرد .

تفاوت لا سئو و گوگل AdWords

Adwords برای سایت‌های گوگل است و وبسایت‌هایی است که از گوگل Adsense:: برچسب ها : سئو , خرید بک لینک ,
ن : Pope Buur
ت : شنبه 30 ارديبهشت 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)